KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264153
nr 1526 4153
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:58:22
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr